Просування в гугл картах або локальне seo

Просування в гугл картах (локальне seo) – найкращий канал для просування локального бізнесу.
Локальне seo просування об’єднує роботи з налаштування та оптимізації сайту, профілю компанії в Google Maps і отримання зовнішніх сигналів.

замовити послуги локального просування

Просування в гугл картах або локальне seo

Просування в гугл картах (локальне seo) – найкращий канал для просування локального бізнесу.

замовити послуги з просування сайтів

Локальне seo просування об’єднує роботи з налаштування та оптимізації сайту, профілю компанії в Google Maps і отримання зовнішніх сигналів.

Локальне просування сайтів

Локальне просування сайтів

Просування в google maps має свою особливість, у якому локальне просування сайтів відіграє ключову роль. Існує щонайменше двадцять факторів, за допомогою яких система ранжує учасників локальної видачі. Докладніше про них можна прочитати в нашій статті: Рейтинг SEO факторів для оптимізації Google Business Profile (GBP).

Суть просування на картах google полягає в seo оптимізації сайту під обраний основний ключ. Під цей самий ключ проводиться оптимізація профілю компанії в GBP. За допомогою налаштувань профілю, а також активності у вигляді постингу, налаштовується зв’язок сайту з профілем компанії. При грамотній такій оптимізації виникає можливість зростання профілю компанії в пошуковій видачі карт і в локальному пакеті. Як зовнішні джерела під час постингу може застосовуватися не тільки профіль компанії в гугл, а й бізнес-каталоги, сайти місцевих ком’юніті, а також будь-які тематичні ресурси, що підтримують постинг. Ця стратегія локального просування детально описана нашою компанією для Serpstat. Ознайомитися з нею можна тут: стратегія локального seo. Крім seo просування для локальної компанії може застосовуватися реклама. Ці два канали, як правило, використовуються під час просування місцевого бізнесу. Частина трафіку купується за допомогою контекстної реклами, інша ж частина – це локальне seo просування.

Реклама в гугл картах

Для реклами в місцевих результатах пошуку може використовуватися реклама в гугл картах. Її налаштування пов’язане з можливостями, які надає інструмент Google Ads. Зробити це можна, підключивши до рекламного кабінету додатковий об’єкт – “Місцезнаходження”.

По суті, ми даємо системі інформацію про місце реєстрації компанії в GBP (Google Maps) і вона, з огляду на таргетинг, географію і ставку, має можливість показати нашу компанію під час пошуку в локальному пакеті або під час пошуку всередині Google Maps. Якщо компанія надає послуги і має явний регіон обслуговування – реклама в гугл картах може давати високі результати, залежно від тематики і виділеного бюджету. Майже в кожній тематиці для послуг існує можливість ефективного просування за допомогою реклами в картах за відносно невеликі гроші. Цей інструмент створений для просування, як правило, не великого місцевого бізнесу. І це справді працює. Практично будь-яка місцева компанія, маючи сайт і грамотне налаштування контекстної реклами, може істотно просунути себе в місцевих результатах пошуку. При цьому ціна реклами в гугл картах, навіть на насичених іноземних ринках, наприклад, у США, досить підйомна для невеликих сервісів. Вартість реклами в гугл картах за пошуковим запитом співвідноситься з ціною кліка в пошуковій мережі гугл за тим самим запитом. Однак, як показує практика, цей трафік добре конвертується (особливо з мобільних пристроїв), найчастіше, минаючи сайт компанії: споживач побачив компанію в локальному пакеті на своєму пристрої та з нього відразу ж здійснив дзвінок.

Локальное seo продвижение

Локальне seo просування, як уже йшлося, пов’язане з оптимізацією сайту і профілю компанії в GBP, а також постингом. В основі постингу можуть перебувати різні інфоприводи: інформаційні статті, кейси, новини. Внесок сайту в локальне seo просування найвищий.

Без сайту просунути місце в гугл картах у пошуку практично неможливо. Уся локальна seo-оптимізація будується на роботі з сайтом, посадковими сторінками і блогом у рамках обраної стратегії просування. При цьому важливим елементом є коректність налаштування профілю компанії в картах і його зв’язку з сайтом. Потрібно ніби “зшити” ці два ресурси, використовуючи налаштування профілю і посилання під час постингу матеріалів у зовнішніх каталогах і ресурсах. Локальне просування послуг що в Україні, що за кордоном, наприклад, локальне просування сайтів у США, будується за одним і тим самим принципом. Незважаючи на високу конкуренцію в іноземних нішах, локальне seo просування не має конкурентів як канал залучення не тільки трафіку, а й прямого ліда. Важливо зазначити, що для результатів у локальному seo не обов’язково отримувати ТОП у видачі пошукової системи. Потрібно забезпечити зростання сайту вище за сайти конкурентів. І отримати ТОП у результатах місцевого пошуку. А для цього не потрібно конкурувати з усіма сайтами країни або великого регіону. І це, погодьтеся, не менш важливо, тому що за системної роботи може досягатися за відносно невеликий період (іноді вистачає 6 місяців, щоб отримати ТОП3 в тематиці). Така характеристика каналу робить просування в гугл картах незамінним інструментом для власників дрібного і середнього бізнесу. І може бути використано так само для більших компаній, але водночас потрібно чітко ставити завдання і розуміти можливості локального сео просування.

Переваги

Переваги

Перевага просування в google maps полягає в його доступності для малого та середнього бізнесу. Особливо це стосується місцевих компаній, що надають послуги, а також інтернет-магазинів, які мають локацію і працюють офлайн.

Можливість отримати лід без переходу на сайт – значуща і визначальна характеристика просування в гугл картах або локального просування.
БЕЗ “Б”

Кейси локального seo просування

У цьому блоці представлено кілька наших кейсів з локального seo просування. Частина з них пов’язана з локальним просуванням сайтів у США, інша ж частина – це просування в гугл картах в Україні. Більше наших кейсів представлено на сторінці: послуги інтернет-маркетолога.

Кейси локального seo просування


У цьому блоці представлено кілька наших кейсів з локального seo просування. Частина з них пов’язана з локальним просуванням сайтів у США, інша ж частина – це просування в гугл картах в Україні. Більше наших кейсів представлено на сторінці: послуги інтернет-маркетолога.

Розкрутка в Google Maps

Розкрутка в Google Maps

Розкрутка в google maps компанії, що надає локальні послуги, пов’язана з оптимізацією бізнес-профілю компанії в Google Business Profile. Складається з робіт, спрямованих на:

оптимізацію профілю GBP (наповнення, вибір основного ключа і категорій);
роботу з відгуками компанії (порядок отримання нових відгуків і робота з клієнтами щодо збільшення їхньої кількості);
оптимізацію сайту компанії під обраний основний ключ (робота зі структурою сайту, ведення блогу або категорії портфоліо);
отримання сигналів на сайт із зовнішніх джерел – лінкбілдинг.

У процесі просування компанії в google maps основним процесом керує постинг. Він спрямований на зв’язок профілю компанії в GBP із сайтом і зовнішніми каталогами (сайтами). З його допомогою вирішуються такі завдання: Читати далі

 • підтримка актуальності профілю;
 • створення нових сторінок сайту і просування цільових сторінок;
 • отримання зовнішніх посилань.

Частота постингу – не нижче одного поста на тиждень, що передбачає створення не менше однієї сторінки на сайті. Підвищення цитованості компанії в зовнішніх джерелах необхідне для регулярного зростання посилального профілю сайту, а також посилань на локацію компанії в google maps. За умови регулярної роботи і наявності зовнішніх джерел для отримання посилального можна розраховувати на успіх у розкручуванні в google maps протягом від трьох до шести місяців. Вартість розкрутки в google maps представлена в пакетах нижче в блоці локальне просування ціна.

замовити локальне SEO

Ціна

Ціна

Ціна локального просування в гугл картах представлена в трьох пакетах. Акцентуємо увагу на консультації з локального seo. Ця послуга допоможе Вам з точним розумінням стратегії просування, описаної для Вашого бізнесу. Ви отримаєте покроковий план локального просування Вашого бізнесу, включно з основними точками зростання, визначеними на підставі аналізу конкурентів у потрібному для просування місці. Читати далі

Два інших пакети розраховані на локальне просування в Україні та в США. Вартість локального просування для компаній в Америці та Канаді визначається для кожного проекту індивідуально. Оскільки в цих регіонах послуги, що просуваються за допомогою гугл карт, у різних місцях мають дуже різну конкуренцію, а також різний чек. Одна справа просувати ремонт побутової техніки в Чикаго, інша справа – ремонт дахів у Плано. Тому у вартість локального seo в США вказано нижню межу ціни.

Консультація

 • аналіз бізнес-профілю
 • аналіз конкурентів
 • аудит сайту
 • аудит беклінків
 • знаходження точок зростання
 • докладні рекомендації до застосування

Просування в гугл картах в Україні

 • вивчення тематики
 • створення стратегії локального просування
 • оптимізація профілю
 • оптимізація сайту
 • налаштування постингу
 • робота із зовнішніми каталогами

Локальне просування в США

 • вивчення тематики
 • створення стратегії просування
 • оптимізація профілю компанії в GBP
 • налаштування постингу: введення блогу
 • лінкбілдинг

Дізнатися вартість

Люди часто запитують

Люди часто запитують