Послуги інтернет-маркетолога для просування бізнесу

Надаємо послуги інтернет-маркетолога для просування послуг, товарів, брендів. Подивіться кейси нижче. Це далеко не повний перелік, але в них представлені тематики, в яких ми маємо компетенцію.

Консультація маркетолога
Послуги інтернет-маркетолога для просування бізнесу

Кейси

Послуги з інтернет-маркетингу – чим можемо бути корисними?

Надаємо послуги з інтернет-маркетингу так, щоб просування приносило відчутний результат. Правильно спланована інтернет-маркетологом рекламна кампанія поряд з якісним контентом економить рекламний бюджет у 100 і більше разів! І це не жарт! Докладніше

Отримати швидкі результати без знань інтернет-маркетолога важко. Тому що просування продукту, товару, послуги пов’язане насамперед з його маркетинговою частиною. Якщо Ви хочете більше дзвінків, звернень – починати потрібно саме з неї. У послуги інтернет-маркетолога входить створення комунікаційної стратегії: вибір каналів та основних повідомлень. Якщо в якості основного майданчика використовується сайт, то потрібні якісні посадкові сторінки. У цьому також може допомогти приватний інтернет-маркетолог. Доступність наших послуг та їхня вигода може бути доведена тими проектами, за які ми бралися та в яких досягали успіхів. Ми готові взяти на себе більшу частину роботи з просування в Інтернеті. Однак, у будь-якому випадку, це вимагатиме від Вас зусиль: опис продукту, фото-відео контент. Просування з нашим інтернет-маркетологом дасть новий погляд, поштовх та суттєве покращення роботи компанії в онлайн каналах.

Створення WEB-сайтів

Створюємо сайти як основний комунікаційний майданчик інтернет-маркетолога

Сайт – це основа для просування в Інтернет. Незалежно від обраної стратегії, жодна з них не може бути успішно реалізована за відсутності WEB-сайту. Наше основне завдання створювати не просто красиві сторінки, каталоги, інтернет-магазини, але робити це так, щоб їхня структура допомагала контенту отримувати трафік, просуваючи потрібний товар чи послугу. Для інтернет-маркетолога важлива не тільки наявність сайту, а його можливість бути просувним. Саме тому більшу частину WEB-рішень доводиться суттєво змінювати і, часто, створювати заново.

SEO

Просування сайтів у пошуковій видачі. Внутрішня та зовнішня оптимізація сайтів

Як правило, там, де є трафік, немає проблем зі зверненнями, лідами, заявками. Працюємо над залученням цільового трафіку для просування сайтів послуг, інтернет-магазинів, брендів. Також seo відмінно підходить для просування локального бізнесу, включаючи підвищення позицій у локальній видачі Google maps і локального пакету. Невеликий локальний бізнес можна успішно просувати, маючи контент у вигляді кейсів та портфоліо виконаних робіт. Використовуючи інструменти локального seo цілком реально досягти відчутних результатів, маючи при цьому сайт, контент та інтернет-маркетолога, який володіє методами serp-seo

Контекстна реклама

Налаштовуємо контекстну рекламу так, щоб користь від неї була відчутною. І результат давав зростання бізнесу.

Більшість тем у пошуковій видачі не можна просунути без запуску контекстної реклами. Якісна її робота пов’язана не лише з можливостями рекламного кабінету, а в першу чергу – з якістю посадкової сторінки сайту. Грамотний інтернет-маркетолог здатний не лише оцінити це, а й потрібними діями: оптимізацією сторінки, рекламної кампанії, груп оголошень – вплинути на результат. Ми маємо досвід контекстного просування, який вимірюється десятиліттям і пам’ятаємо ще перший інтерфейс від google AdWords. Це не може довести нашу компетенцію, але це може бути суттєвим довіском до наших кейсів. Подивіться їх, чи майже в кожному використовувався контекст.

Копірайтінг

Пишемо унікальні, якісні тексти, здатні приносити трафік сайту

Без якісних сторінок сайту, постів, повідомлень неможливо досягти результатів у просуванні та реалізації навіть найідеальнішої стратегії. Це одна із наших послуг інтернет-маркетингу. Тексти для постів, сторінки в блог сайту, оптимізація існуючих сторінок так чи інакше пов’язані з копірайтингом. Що б ми не просували: сайт, профіль, сторінку, групу – потрібний текстовий унікальний контент. Тому послуги копірайтера – це одна з основ для успішного просування бізнесу.

Консультація маркетолога

Консультація інтернет-маркетолога дозволить Вам правильно докласти зусиль у просуванні.

Ніхто не може знати: якого результату при просуванні ми досягнемо. Ми можемо аналізувати, планувати, проводити тест та на підставі його результатів коригувати процес. Проте є очевидні дії для різних продуктів, які виконувати не слід. Скористатися послугами інтернет-маркетингу у вигляді консультації з маркетологом для розуміння процесу – вельми здорова ідея. Так Ви убезпечите себе від втраченого часу та не цільового використання коштів.

Навчання

Для власників бізнесу, а також маркетологів великих компаній проводимо курси інтернет маркетингу.

Їхнє основне завдання – донести аудиторії принципи, що лежать в основі просування в Інтернет. Знаючи їх, можна суттєво покращити просування власного бізнесу та по-іншому подивитися на комунікаційну стратегію великих брендів. Розбираємо принципи роботи основних каналів: SEO, контекст, smm. Розглядаємо реальні кейси роботи інтернет-маркетолога або окремих фахівців, які надають послуги інтернет-маркетингу.

Вартість послуг інтернет-маркетолога

Ціна на послуги інтернет-маркетолога залежить від продукту, поставленої цілі інтернет маркетингу та бюджету, виділеного на його просування. Тому прайсів немає. Однак вартість послуг інтернет-маркетолога в Києві, а також в Україні, для Вашого проекту, легко сформулювати, якщо попередньо провести консультацію онлайн, мітинг або зустріч. Це дозволить нам з'ясувати вихідні дані для роботи, і, згідно з виділеним бюджетом, розробити план дій (стратегію), який має принести результат.

Консультація інтернет-маркетолога

Консультація інтернет-маркетолога дозволить Вам уникнути помилок при плануванні просування. Замовити консультацію можна, заповнивши форму нижче або по телефону!Детальніше

Створення та реалізація стратегії просування – це основне завдання інтернет-маркетолога. Знаючи та використовуючи можливості діджитал каналів, можна досягати результатів у різних тематиках. Звичайно, потрібен бюджет на просування. Щоб дізнатися і з орієнтуватися за вартістю – проконсультуйтеся з інтернет-маркетологом!
Але не він є визначальною основою успіху. Успішний поступ більше залежить від компетенції команди фахівців, системного підходу до роботи, витримки та вміння знаходити нетривіальні рішення. Помилкове уявлення про те, що тільки бюджетом можна суттєво просунутися в онлайн. Є багато прикладів тому, коли “зливання” грошей проходило швидко і безрезультатно.
Консультація маркетолога з інтернет-продажів, незалежно від того як вона проходить: очно чи онлайн, убереже Вас від помилкових дій та неправильних рішень. Після неї Ви маєте можливість переглянути своє бачення роботи, доповнити чи підтвердити легенду. Що дасть можливість направити ресурс у ті канали, які, ймовірно, найкраще підходять для просування Вашого бізнесу.

Люди також запитують

Інтернет маркетинг – це комплекс дій, спрямованих на просування товарів чи послуг в Інтернет.
Робота інтернет-маркетолога полягає у створенні комунікаційної стратегії просування товару, послуги, бренду в різних онлайн-каналах: органічному пошуку, контекстній рекламі, соціальних мережах. У роботу входить знаходження цільової аудиторії, створення основних повідомлень для неї, технічна реалізація рекламної активності у межах обраної стратегії.
Вартість консультації маркетолога – від 1500 до 3000 гривень, залежно від тематики проекту. Вартість послуг інтернет маркетолога складає: від 3000 гривень за просування односторінкового сайту, від 5000 гривень – за просування корпоративного сайту та від 8000 гривень – за просування інтернет-магазину.
Вартість години роботи інтернет-маркетолога складає від 1500 до 3000 гривень, залежно від тематики та складності проекту.
Робота інтернет маркетингу пов'язана зі створенням стратегії просування в Інтернеті, а також вирішенням комунікаційних завдань у її рамках: обгрунтування необхідних каналів для виходу на цільову аудиторію з основними повідомленнями для просування товару, послуг, бренду.
Канал інтернет маркетингу - це шлях в Інтернет, по яким інформація про продукт, товар, послугу досягає кінцевого споживача. Це може бути контекстна реклама, органічна видача, соціальні мережі.
Налаштування реклами Гугл коштує від 100 $, в залежності від складності проекту: кількість товарів або послуг, кількість посадкових сторінок, бюджету.

Надіслати повідомлення

Напишіть нам! Зазвичай ми швидко відповідаємо!