Просування лендінгу

Спеціалізуємося на створенні та розкручуванні landing page, використовуючи маркетинговий підхід у просуванні односторінкових сайтів.
Просування лендінгу під ключ включає створення посадкової сторінки.

Замовити просування лендінгу

Продвижение лендинга
Продвижение лендинга под ключ

Просування лендінгу

Спеціалізуємося на створенні та розкручуванні landing page, використовуючи маркетинговий підхід у просуванні односторінкових сайтів.

Замовити просування лендінгу

Просування лендінгу під ключ включає створення посадкової сторінки.

Створення та просування лендінгу під ключ

Створення та просування лендінгу під ключ

Створення і просування лендінгу – пов’язані між собою процеси. Для успішного отримання лідів, у вигляді дзвінків або інших звернень, односторінковий сайт повинен конвертувати трафік у дії. Подробнее

Цією якістю володіють далеко не всі сторінки. І точного визначення: що необхідно для того, щоб landing page мав високу конверсійну здатність – немає. Але основні складові цього відомі. Для створення просування лендінгу під ключ ми використовуємо маркетингову модель стратегії 4P.За допомогою неї воронку продажів реалізуємо на створюваній сторінці. Тому основою створення лендингу вважаємо продукт. Визначаємо: опис цільової аудиторії та характеристики продукту, знаходимо голу правду про нього, виводимо шифт і основні повідомлення, які транслюватимуться на сторінці. Це маркетингова частина роботи. Технічна частина складається з визначення cms для просування лендинга. На цьому етапі може бути досить широкий вибір движків. Це можуть бути: Tilda, Wix, WordPress і багато інших. Вибір движка необхідно проводити з урахуванням каналів просування. Якщо це таргетована реклама – немає великої різниці, на якій cms буде написаний односторінковий сайт. Якщо ж у комунікаційній стратегії бере участь seo – то просування лендінгу на WordPress краще за інші системи управління вмістом.. Это связано, прежде всего, с возможностями оптимизации. Просування лендінг пейдж під ключ включає вибір каналів і створення комунікаційної стратегії просування. Як правило, landing page використовується для конвертації рекламного трафіку. Тому, основним джерелом отримання лідів буде контекстна реклама. Це може бути реклама в мережі Google Ads або таргетована реклама в соціальних мережах. Між цими каналами в стратегії важливо знайти баланс, щоб рекламний бюджет використати якомога ефективніше. Seo просування для лендінгу – не найкраща ідея. Але і вона може бути реалізована для невеликої кількості ключових слів.

SEO просування лендінгу

Seo просування лендінгу має особливості. Основна з них – це просування за одним ключем або невеликим кластером запитів.

При цьому потрібно обов’язково враховувати конкуренцію в обраній семантиці та виважено підходити до постановки завдання. Наприклад, якщо в обраному конкурентному полі знаходяться сайти з великою кількістю сторінок, ключів і авторитетом – ймовірно seo просування односторінкового сайту буде ускладнене: потрібно мати дуже вагомі підстави, щоб просування лендінгу в ТОП видачі стало здійсненним. Ми навмисне не робимо акцент на способі – просування лендінгу посиланнями. Стратегія лінкбілдингу для односторінкових сайтів – окремий, дуже вузький напрям, який підходить одиницям. Однак, так справа йде не у всіх тематиках. Існують ніші, де добре оптимізований односторінковий сайт має можливість отримати певну частку органічного трафіку. І все ж, головне, на наш погляд, те, що seo для лендінгу більше пов’язане не з позиціями і трафіком, а з оптимізацією сторінки під певний кластер запитів. Это забезпечить високі показники якості рекламним компаніям. Що може дати істотний результат у вигляді економії бюджету під час роботи контекстної або таргетованої реклами. Тим самим, за інших рівних умов, зменшити вартість кліка або збільшити частку трафіку за постійного бюджету. Seo просування landing page – це підготовчий етап у вигляді оптимізації посадкової сторінки для онлайн реклами.

SEO лендінгу послуг

Для просування локальний послуг лендінг також може бути використаний, як основний майданчик для просування. У цьому випадку seo просування лендінгу необхідне для реалізації стратегії локального просування (докладніше про неї тут: seo фактори для локального просування). Локальне seo дійсно може бути реалізовано з використанням лендінг пейдж як основного сайту компанії. При цьому основний акцент у просуванні робиться на структуру односторінкового сайту (необхідна кількість тексту і заголовків), а також на лінкбілдинг (як основне джерело зовнішніх сигналів). У нас великий досвід у просуванні локальних компаній, звертайтеся, будемо раді бути корисними!

Реклама лендінг пейдж

Реклама лендінг пейдж, як правило, це те, для чого створюється посадкова сторінка. Як канали залучення платного трафіку використовують два основних:

контекстна реклама в мережі Google Ads і таргетована реклама в соціальних мережах – насамперед Facebook/Instagram. Незважаючи на те, що ці канали використовують різний контент для просування – принцип роботи їхній дуже схожий, бо може бути описаний ppc бізнес-моделлю. Запускаючи рекламу, нас завжди цікавитиме її вартість, з одного боку, і ефективність – з іншого. При цьому налаштування і ведення рекламної кампанії – це лише один етап, що впливає на результат. Він залежить від компетенції фахівця, який веде рекламну кампанію. Другий – це посадкова сторінка. Від її якості залежатиме ефективність як контексту для лендінг пейдж, так і таргета.

Контекстна реклама для просування лендінг пейдж

Це, як правило, пошукова реклама. Хоча, можливий і змішаний тип рекламних кампаній, з підключенням контекстно-медійної мережі. За умови якісної сторінки і грамотного ведення – цей канал може бути дуже ефективним у рекламному просуванні лендінгу. Ми проводимо контекстну рекламу і просування лендінгу під ключ.

Таргетована реклама для просування лендінгу

Просування лендінгу в соціальних мережах пов’язане із залученістю людей до фото-відео контенту, що просувається. І, за аналогією з контекстом, таргетована реклама також чутлива до якості цільової сторінки. Тому, просування landing page через соцмережі вимагає не тільки компетенції в налаштуванні та веденні кампанії в умовному Фейсбуці, а й висуває вимоги до якості цільової сторінки, відображаючи її в показники актуальності. Тому, яку б рекламу Ви не обрали: просування лендінг пейдж у фейсбук чи в гугл, ефективно це можна виконати лише тоді, коли якість посадкової сторінки буде високою. А для цього потрібно виконати сео для лендінгу. Саме такий підхід ми використовуємо під час просування landing page.

Ціна

Ціна

Просування лендінгу ціна – це найпопулярніше питання серед охочих просунути власний лендінг пейдж. Вона складається з вартості послуг з просування і бюджету на рекламу (якщо планується робота з рекламним трафіком). Повідомте нам інформацію про: тематику, продукт, адресу сайту, бажаний результат. Ми проаналізуємо Ваш проєкт у комплексі й озвучимо вартість послуги просування лендінг пейдж

Щоб дізнатися ціну просування лендінгу надайте інформацію про проєкт:

тематика продукту або послуги
URL Вашого лендінгу
очікуваний результат

  Якщо у Вас ще немає власної посадкової сторінки, наприклад, у Вас “свіжий” бізнес або Ви розумієте, що посадкова сторінки дуже низької якості – не просувна, тоді, можливо, Вас зацікавить наш пакет створення і просування лендінг пейдж під ключ. В рамках його роботи ми надаємо такі сервіси:

  Створення та просування лендінгу під ключ

  • розробка структури лендінгу
  • створення та оптимізація landing page
  • розробка стратегії просування
  • запуск і ведення рекламних кампаній
  • seo просування односторінкового сайту

  Замовити

  аналіз ніші, дослідження конкуренції
  створення структури майбутнього лендінгу на підставі даних семантики
  розробка стратегії просування під Вашу нішу, продукт і бюджет
  розробка дизайну і створення лендінгу
  проведення рекламної активності та інших заходів у рамках стратегії просування

  Кейси

  ННижче список кейсів із просування лендінгів. Ознайомтеся з великою кількістю проєктів, які ми просуваємо, на сторінці: послуги інтернет-маркетолога.

  Кейси

  Нижче список кейсів із просування лендінгів. Ознайомтеся з великою кількістю проєктів, які ми просуваємо, на сторінці: послуги інтернет-маркетолога.

  Замовити просування лендінгу

  Замовте просування Вашого лендінгу! Наш підхід до просування забезпечить результат Вашому бізнесу. Ми готові розробити, створити і просунути лендінг в обраній тематиці. Вся справа за малим – звертайтеся, будемо раді допомогти!

  Замовити просування лендінгу

  Замовте просування Вашого лендінгу! Наш підхід до просування забезпечить результат Вашому бізнесу. Ми готові розробити, створити і просунути лендінг в обраній тематиці. Вся справа за малим – звертайтеся, будемо раді допомогти!

  Люди часто запитують

  Люди часто запитують

   Контакти

   0675022332
   info@no-b.kiev.ua
   Киев, ул. Предславинская 13 А