Структура сайту для просування seo

Структура сайту для seo просування та її роль в ефективності останнього – тема цієї статті. Дуже корисно буде ознайомитися з іншою нашою статтею: Структура сайту для просування. Інформація для власників малого та середнього бізнесу (хоча, часто, і великого теж).

Навіщо потрібна структура сайту для seo просування?

Практика показує, що більшість наших клієнтів, а вірніше майже всі, хто звертається до нас за послугами просування сайту чи інтернет-магазину, не мають відповідних для просування WEB-рішень. Всі вони, за дуже рідкісним винятком, потребують суттєвих технічних доробок, насамперед, пов’язаних із опрацюванням структури.
Причини такого стану справ, на нашу думку, криються в особливостях управління бізнесом, а саме: хороший бізнесмен у своїй тематиці, як правило, абсолютно нічого не розуміє у просуванні в Інтернеті. Звідси з’являються сайти, зроблені на замовлення людиною, яка, в принципі, не може правильно поставити завдання WEB-студії.

Створення сайту – процес, який спочатку зобов’язаний містити в собі ідею подальшого його просування

І тільки так, як описано вище, і ніяк інакше! Спробую пояснити:
Наприклад, якщо Ви надаєте якісь послуги і хочете створити сайт для того, щоб він наводив клієнтів, то цілком логічно поставити собі запитання: як це відбуватиметься? На це питання відповідає стратегія просування, яка залежить від сайту. І аналізувати доводиться семантичне ядро. Потрібно визначити для початку, за якими ключами сайт повинен одержати трафік, їх якимось чином згрупувати, кластеризувати. Кожен кластер – це потенційна сторінка сайту. Набір кластерів із зв’язками між собою та визначає структуру сайту. Стає зрозумілим, що те, що ми просуватимемо в seo, має відповідати тому, що ми просуваємо (якщо ми знаходимо можливість отримати трафік по якомусь ключі, то, як мінімум, ми повинні його кудись припаркувати, тобто .на релевантну сторінку, а для цього така сторінка на сайті має бути, та ще й у потрібному місці, а це і є структура ресурсу). І від зворотного, якщо такої сторінки немає – її потрібно створити. А якщо цього не можна зробити, то ця можливість seo просування втрачається. Саме тому безструктурні сайти неможливо просунути. Тому, якщо Ви хочете використовувати seo для просування сайту, замовте послуги інтернет маркетинга. Інтернет маркетолог зможе правильно створити структуру сайту і грамотно запланувати його подальше просування.

Роль структури сайту в просуванні

За рахунок чого наш молодий та свіжий сайт раптом почне генерувати трафік – визначається стратегією просування. Для різних стратегій структура ресурсу може бути різною. Звідси і зрозуміло, що якщо структура зібрана безграмотно або сайт зовсім не має її, просувати його дуже важко. А як односторінники, лендінги, landing page – запитаєте Ви? Їх повно кругом, і ніхто особливо не париться – малюють їх тисячами, якщо не мільйонами на день і структури більшість зовсім не має.
Саме тому, що лендинг мають одну сторінку – його практично неможливо просунути у SEO. Мало того, ресурси, які надають можливість онлайн створення односторінок, наприклад Tilda, всім повідомляють, що на їхньому движку сайти дуже погано просуваються в SEO. Основне їхнє призначення, як і призначення лендінгів – це паркування рекламного трафіку. Але для того, щоб не зливати гроші на рекламу, односторінник теж повинен мати структуру, тільки не сайту, а сторінки. Наша компанія особливо відноситься до створення структури рішення для його seo просування, враховуючи якомога більше факторів, наприклад, таких як: якість рішення, можливість його масштабування, бажання клієнта працювати з брендом, можливості клієнта, бюджет, адекватність поставленого завдання очікуваним результатам. Для аналізу структури Вашого сайту, замовте послуги інтернет маркетинга.

Іноді простіше та дешевше використовувати інші канали просування, ніж перебудовувати сайт для seo

Хочу просуватися ефективно