структура сайта для seo продвижения

Структура сайту для просування seo

Структура сайту для seo просування та її роль в ефективності останнього – тема цієї статті. Дуже корисно буде ознайомитися з іншою нашою статтею: Структура сайту для просування. Інформація для власників малого та середнього бізнесу (хоча, часто, і великого теж).

Навіщо потрібна структура сайту для seo просування?

Практика показує, що більшість наших клієнтів, а вірніше майже всі, хто звертається до нас за послугою просуванням сайту чи просування інтернет-магазину, не мають відповідних для просування WEB-рішень. Всі вони, за дуже рідкісним винятком, потребують суттєвих технічних доробок, насамперед, пов’язаних із опрацюванням структури.
Причини такого стану справ, на нашу думку, криються в особливостях управління бізнесом, а саме: хороший бізнесмен у своїй тематиці, як правило, абсолютно нічого не розуміє у просуванні в Інтернеті. Звідси з’являються сайти, зроблені на замовлення людиною, яка, в принципі, не може правильно поставити завдання WEB-студії.

Створення сайту – процес, який спочатку зобов’язаний містити в собі ідею подальшого його просування

І тільки так, як описано вище, і ніяк інакше! Спробую пояснити:
Наприклад, якщо Ви надаєте якісь послуги і хочете створити сайт для того, щоб він наводив клієнтів, то цілком логічно поставити собі запитання: як це відбуватиметься? На це питання відповідає стратегія просування, яка залежить від сайту. І аналізувати доводиться семантичне ядро. Докладніше про семантичне ядро ​​тут. Потрібно визначити для початку, за якими ключами сайт повинен одержати трафік, їх якимось чином згрупувати, кластеризувати. Кожен кластер – це потенційна сторінка сайту. Набір кластерів із зв’язками між собою та визначає структуру сайту. Стає зрозумілим, що те, що ми просуватимемо в seo, має відповідати тому, що ми просуваємо (якщо ми знаходимо можливість отримати трафік по якомусь ключі, то, як мінімум, ми повинні його кудись припаркувати, тобто .на релевантну сторінку, а для цього така сторінка на сайті має бути, та ще й у потрібному місці, а це і є структура ресурсу). І від зворотного, якщо такої сторінки немає – її потрібно створити. А якщо цього не можна зробити, то ця можливість seo просування втрачається. Саме тому безструктурні сайти неможливо просунути. Тому, якщо Ви хочете використовувати seo для просування сайту – обов’язково вникайте у процес створення структури рішення.

Роль структури сайту в просуванні

За рахунок чого наш молодий та свіжий сайт раптом почне генерувати трафік – визначається стратегією просування. Для різних стратегій структура ресурсу може бути різною. Звідси і зрозуміло, що якщо структура зібрана безграмотно або сайт зовсім не має її, просувати його дуже важко. А як односторінники, лендінги, landing page – запитаєте Ви? Їх повно кругом, і ніхто особливо не париться – малюють їх тисячами, якщо не мільйонами на день і структури більшість зовсім не має.
Саме тому, що лендинг мають одну сторінку – його практично неможливо просунути у SEO. Мало того, ресурси, які надають можливість онлайн створення односторінок, наприклад Tilda, всім повідомляють, що на їхньому движку сайти дуже погано просуваються в SEO. Основне їхнє призначення, як і призначення лендінгів – це паркування рекламного трафіку. Але для того, щоб не зливати гроші на рекламу, односторінник теж повинен мати структуру, тільки не сайту, а сторінки. Послуга просування сайтів, яку надає наша компанія, особливо відноситься до створення структури рішення для його seo просування, враховуючи якомога більше факторів, наприклад, таких як: якість рішення, можливість його масштабування, бажання клієнта працювати з брендом, можливості клієнта, бюджет, адекватність поставленого завдання очікуваним результатам.

Іноді простіше та дешевше використовувати інші канали просування, ніж перебудовувати сайт для seo

Хочу просуватися ефективно